Gå till innehåll
Bjurfors
Karta
Snart till salu

Horrmund Hästnäs 34

Fritidshus · Horrmund · Malung-Sälen

Utropspris

1 850 000 kr
  • Boarea

    86 m²

  • Tomtarea

    1 663 m²

  • Byggår

    1978

  • Eldstad
  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 2 688 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 21 500 kr/m²

  • Bostaden har 953 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit snart till salu i 0 dagar