Gå till innehåll
Slutpris

Könsta 328

Fritidshus · Offerdal · Krokom

Slutpris

1 050 000 kr
  • Rum

    1 rum

  • Tomtarea

    1 479 m²

  • Byggår

    1910

  • Eldstad

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 1 050 000 kr

  • Utropspriset var 975 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +75 000 kr (+7,7%)

  • Såld eller borttagen 2026-04-20

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-04-20:

  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 458 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 14 dagar