Gå till innehåll
Lagfart

Klintmossevägen 36

Villa · Kållered · Mölndal

Lagfart

5 210 000 kr
  • Boarea

    146 m²

  • Biarea

    7 m²

  • Rum

    7 rum

  • Tomtarea

    300 m²

  • Byggår

    1973

  • Uteplats

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 5 210 000 kr

  • Utropspriset var 4 850 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +360 000 kr (+7,4%)

  • Såld eller borttagen 2025-01-14

  • Lagfart utfärdades 2025-06-09

  • Slutpriset per kvadratmeter var 35 700 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-01-14:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 3 995 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 1 dag