Gå till innehåll
Bjurfors
Snart till salu

Femte Villagatan 35

Villa · Villastaden · Borås

Utropspris

4 595 000 kr
  • Boarea

    120 m²

  • Biarea

    55 m²

  • Rum

    5 rum

  • Tomtarea

    871 m²

  • Byggår

    1929

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 4 990 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 38 300 kr/m²

  • Bostaden har 3582 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit snart till salu i 46 dagar

 kr *

* Exklusive vinstskatt och försäljningsutgifter.
Hur mycket kan du låna hos SBAB?Ansök om lånelöfte hos SBAB!