Gå till innehåll
Carlsson Ring Fastighetsmäklare
Till salu

Snöån Erik Jons väg 7

Gård · Stora Snöån · Smedjebacken

Utropspris

4 950 000 kr
  • Boarea

    220 m²

  • Biarea

    50 m²

  • Rum

    7 rum

  • Tomtarea

    29 905 m²

  • Byggår

    1874

  • Den här gården är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 4 589 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 22 500 kr/m²

  • Huset har energiklass D

  • Bostaden har 473 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 3 dagar