Gå till innehåll
Homemäklaren
Karta
  • 24
    maj

    24 maj12:00 – 13:00

  • 26
    maj

    26 maj12:00 – 12:45

Till salu

Benarebyvägen 127

Villa · Benareby · Härryda

Utropspris

3 975 000 kr
  • Boarea

    110 m²

  • Biarea

    86 m²

  • Rum

    4 rum

  • Tomtarea

    1 975 m²

  • Byggår

    1947

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 3 766 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 36 100 kr/m²

  • Bostaden har 1490 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 4 dagar

 kr *

* Exklusive vinstskatt och försäljningsutgifter.
Hur mycket kan du låna hos SBAB?Ansök om lånelöfte hos SBAB!

Värdering av den här bostaden

Våra värderingar är statistiska och bygger på uppgifter om bostaden, prisutvecklingen och jämförbara försäljningar i området.