Gå till innehåll
Mäklarhuset
Karta
Till salu

Furunäsvägen 55

Fritidshus · Furunäs · Örebro

Utropspris

2 995 000 kr
  • Boarea

    130 m²

  • Rum

    3 rum

  • Tomtarea

    6 650 m²

  • Byggår

    1924

  • Eldstad
  • Uteplats
  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 2 419 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 23 000 kr/m²

  • Bostaden har 0 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 0 dagar