Gå till innehåll
Lagfart

Gamlebobacken 62

Villa · Lerum

Lagfart

4 050 000 kr
  • Boarea

    137 m²

  • Biarea

    43 m²

  • Rum

    7 rum

  • Tomtarea

    1 142 m²

  • Byggår

    1988

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 4 050 000 kr

  • Utropspriset var 3 990 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +60 000 kr (+1,5%)

  • Såld eller borttagen 2025-06-07

  • Lagfart utfärdades 2025-10-01

  • Slutpriset per kvadratmeter var 29 600 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-06-07:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 3 921 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 5 dagar