Gå till innehåll
Slutpris
Såld på förhand

Ödenäsvägen 74

Fritidshus · Ödenäs · Alingsås

Slutpris

4 000 000 kr
  • Boarea

    61 m²

  • Rum

    4 rum

  • Tomtarea

    1 784 m²

  • Byggår

    1971

  • Eldstad
  • Uteplats

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 4 000 000 kr

  • Utropspriset var 2 700 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +1 300 000 kr (+48,1%)

  • Såld eller borttagen 2026-04-13

  • Slutpriset per kvadratmeter var 65 600 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-04-13:

  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 2 910 kr/mån

  • Bostaden var snart till salu i 53 dagar