Gå till innehåll
Lagfart

Juniskärsvägen 159

Fritidshus · Juniskär · Sundsvall

Lagfart

2 000 000 kr
  • Boarea

    37 m²

  • Biarea

    10 m²

  • Rum

    3 rum

  • Tomtarea

    1 855 m²

  • Byggår

    1951

  • Eldstad
  • Uteplats

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 2 000 000 kr

  • Utropspriset var 1 995 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +5 000 kr (+0,3%)

  • Såld eller borttagen 2025-03-26

  • Lagfart utfärdades 2025-06-02

  • Slutpriset per kvadratmeter var 54 100 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-03-26:

  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 1 075 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 33 dagar