Gå till innehåll
Lagfart

Bäckebovägen 61

Radhus · Bosvedjan · Sundsvall

Lagfart

2 625 000 kr
  • Boarea

    112 m²

  • Biarea

    38 m²

  • Tomtarea

    183 m²

  • Byggår

    1971

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 2 625 000 kr

  • Utropspriset var 2 700 000 kr

  • Prisutvecklingen blev -75 000 kr (-2,8%)

  • Såld eller borttagen 2025-07-07

  • Lagfart utfärdades 2025-10-13

  • Slutpriset per kvadratmeter var 23 400 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-07-07:

  • Det här radhuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 5 258 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 40 dagar