Gå till innehåll
Mäklarhuset
Karta
  • 20
    maj

    20 maj17:00 – 17:45

  • 23
    maj

    23 maj11:00 – 11:45

Till salu

Gådeåbro 228

Villa · Gådeåbro · Härnösand

Utropspris

2 700 000 kr
  • Boarea

    135 m²

  • Biarea

    51 m²

  • Rum

    5 rum

  • Tomtarea

    1 208 m²

  • Byggår

    1943

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 3 641 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 20 000 kr/m²

  • Bostaden har 710 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 13 dagar

 kr *

* Exklusive vinstskatt och försäljningsutgifter.
Hur mycket kan du låna hos SBAB?Ansök om lånelöfte hos SBAB!