Gå till innehåll
Slutpris

Roberts väg 1A

Villa · Skrea · Falkenberg

Slutpris

6 600 000 kr
  • Boarea

    178 m²

  • Biarea

    42 m²

  • Rum

    6 rum

  • Tomtarea

    1 065 m²

  • Byggår

    2018

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 6 600 000 kr

  • Utropspriset var 6 475 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +125 000 kr (+1,9%)

  • Såld eller borttagen 2026-05-08

  • Slutpriset per kvadratmeter var 37 100 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-05-08:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 4 436 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 28 dagar