Gå till innehåll
Slutpris

Glåpenvägen 46

Fritidshus · Surahammar

Slutpris

350 000 kr
  • Boarea

    30 m²

  • Rum

    3 rum

  • Tomtarea

    3 145 m²

  • Byggår

    1954

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 350 000 kr

  • Första utropspriset var 395 000 kr

  • Prisutvecklingen blev -45 000 kr (-11,4%)

  • Såld eller borttagen 2025-07-25

  • Slutpriset per kvadratmeter var 11 700 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-07-25:

  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Bostaden var till salu i 32 dagar