Gå till innehåll
MOHV
  • 24
    maj

    24 maj12:45 – 14:45

  • 25
    maj

    25 maj17:30 – 18:00

Till salu

Hans-Olsvägen 24

Fritidshus · Trödje · Gävle

Utropspris

695 000 kr
  • Boarea

    51 m²

  • Rum

    2 rum

  • Tomtarea

    4 307 m²

  • Byggår

    1934

  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 702 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 13 600 kr/m²

  • Bostaden har 311 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 1 dag