Gå till innehåll
Lagfart

Durovägen 1B

Villa · Hagaström · Gävle

Lagfart

4 350 000 kr
  • Boarea

    144 m²

  • Biarea

    55 m²

  • Rum

    6 rum

  • Tomtarea

    870 m²

  • Byggår

    1984

  • Eldstad

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 4 350 000 kr

  • Utropspriset var 4 250 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +100 000 kr (+2,4%)

  • Såld eller borttagen 2025-09-22

  • Lagfart utfärdades 2026-03-13

  • Slutpriset per kvadratmeter var 30 200 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-09-22:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 2 459 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 11 dagar