Gå till innehåll
Lagfart
Såld på förhand

Gamla vägen 40

Villa · Gamla Slottsbron · Grums

Lagfart

1 830 000 kr
  • Boarea

    165 m²

  • Biarea

    93 m²

  • Rum

    6 rum

  • Tomtarea

    1 432 m²

  • Byggår

    1965

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 1 830 000 kr

  • Såld eller borttagen 2025-12-15

  • Lagfart utfärdades 2026-04-01

  • Slutpriset per kvadratmeter var 11 100 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-12-15:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 3 304 kr/mån

  • Bostaden var snart till salu i 65 dagar