Gå till innehåll
Lagfart
Såld på förhand

Lannekullavägen 36

Villa · Frillesås · Kungsbacka

Lagfart

2 730 000 kr
  • Boarea

    78 m²

  • Biarea

    0 m²

  • Rum

    4 rum

  • Tomtarea

    1 147 m²

  • Byggår

    1960

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 2 730 000 kr

  • Utropspriset var 2 450 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +280 000 kr (+11,4%)

  • Såld eller borttagen 2025-08-27

  • Lagfart utfärdades 2025-09-22

  • Slutpriset per kvadratmeter var 35 000 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-08-27:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Bostaden var snart till salu i 36 dagar