Gå till innehåll
Fastighetsbyrån
Karta
Snart till salu

Malmjärnsvägen 25

Fritidshus · Torsåker · Hofors

Utropspris

2 100 000 kr
  • Boarea

    58 m²

  • Biarea

    46 m²

  • Rum

    3 rum

  • Tomtarea

    2 500 m²

  • Byggår

    1909

  • Uteplats
  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 2 391 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 36 200 kr/m²

  • Bostaden har 206 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit snart till salu i 1 dag