1 / 77
Klätta 1A
Fritidshus · Västkusten · TanumUtropspris
7 500 000 kr
-3 000 000 kr (-28,6%)
- Boarea
167 m²
- Biarea
62 m²
- Rum
7 rum
- Tomtarea
82 600 m²
- Byggår
1842
Det här fritidshuset är en äganderätt
Driftskostnaden är 3 317 kr/mån
Utropspriset per kvadratmeter är 44 900 kr/m²
Bostaden har 2363 sidvisningar på Booli
Bostaden har varit till salu i 1335 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarnaBostadens säljhistorik
Försäljningar i närheten
Annons