Gå till innehåll
Länsförsäkringar Fastighetsförmedling
Till salu

Stensta 207

Fritidshus · Rockhammar · Lindesberg

Utropspris

895 000 kr
  • Boarea

    70 m²

  • Rum

    3 rum

  • Tomtarea

    13 200 m²

  • Byggår

    1890

  • Eldstad
  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 3 046 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 12 800 kr/m²

  • Bostaden har 1259 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 4 dagar