Gå till innehåll
Fastighetsbyrån
Karta
  • 22
    maj

    23 majKontakta mäklaren för tid

  • 29
    maj

    30 majKontakta mäklaren för tid

Till salu

Terrassvägen 9

Fritidshus · Fjällbacka · Tanum

Utropspris

14 900 000 kr
  • Boarea

    85 m²

  • Rum

    5 rum

  • Tomtarea

    742 m²

  • Byggår

    1984

  • Eldstad
  • Uteplats
  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 3 625 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 175 300 kr/m²

  • Bostaden har 748 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 48 dagar