Gå till innehåll
Slutpris

Skepphällevägen 16A

Fritidshus · Öddö · Strömstad

Slutpris

3 650 000 kr
  • Boarea

    56 m²

  • Rum

    3 rum

  • Tomtarea

    1 604 m²

  • Byggår

    1978

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 3 650 000 kr

  • Utropspriset var 2 950 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +700 000 kr (+23,7%)

  • Såld eller borttagen 2025-11-12

  • Slutpriset per kvadratmeter var 65 200 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-11-12:

  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 3 452 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 26 dagar