Gå till innehåll
Karta
  • 24
    maj

    24 maj16:30 – 17:30

  • 28
    maj

    28 maj16:00 – 17:00

Till salu

Elektrogatan 10

Kedjehus · Råå · Helsingborg

Utropspris

6 195 000 kr
  • Boarea

    165 m²

  • Rum

    6 rum

  • Tomtarea

    687 m²

  • Byggår

    1965

  • Uteplats
  • Det här kedjehuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 5 326 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 37 500 kr/m²

  • Huset har energiklass E

  • Bostaden har 1333 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 2 dagar

 kr *

* Exklusive vinstskatt och försäljningsutgifter.
Hur mycket kan du låna hos SBAB?Ansök om lånelöfte hos SBAB!