Gå till innehåll
Sista bud

Fleningevägen 219

Villa · Fleninge · Helsingborg

Sista bud

820 000 kr
  • Boarea

    56 m²

  • Tomtarea

    154 m²

  • Byggår

    1909

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Sista budet blev 820 000 kr

  • Utropspriset var 795 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +25 000 kr (+3,1%)

  • Såld eller borttagen 2025-10-11

  • Slutpriset per kvadratmeter var 14 600 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-10-11:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Bostaden var till salu i 16 dagar