Gå till innehåll
Lagfart

Källström 25

Villa · Knivsta

Lagfart

4 575 000 kr
  • Boarea

    150 m²

  • Biarea

    0 m²

  • Rum

    4 rum

  • Tomtarea

    3 280 m²

  • Byggår

    1979

  • Eldstad
  • Uteplats

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 4 575 000 kr

  • Utropspriset var 4 595 000 kr

  • Prisutvecklingen blev -20 000 kr (-0,4%)

  • Såld eller borttagen 2025-11-29

  • Lagfart utfärdades 2026-03-05

  • Slutpriset per kvadratmeter var 30 500 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-11-29:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 4 061 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 56 dagar