Rosentorpsvägen 19
Villa · BjuvSlutpris
1 357 500 kr
- Boarea
86 m²
- Biarea
35 m²
- Rum
4 rum
- Tomtarea
1 192 m²
Ansvarig mäklare
Om försäljningen
Slutpriset blev 1 357 500 kr
Utropspriset var 1 195 000 kr
Prisutvecklingen blev +162 500 kr (+13,6%)
Såld eller borttagen 2026-04-12
Slutpriset per kvadratmeter var 15 800 kr/m²
Om bostaden
Uppgifter från försäljningen 2026-04-12:
Den här villan är en äganderätt
Driftskostnaden är 2 558 kr/mån
Bostaden var snart till salu i 17 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarna