Här visar vi en bild från Google gatuvy då mäklaren valt att inte publicera bilder på Booli.
Tackmossvägen 9
Fritidshus · Järlåsa · UppsalaUtropspris
995 000 kr
- Boarea
77 m²
- Rum
3 rum
- Tomtarea
1 988 m²
- Byggår
1965
Det här fritidshuset är en äganderätt
Driftskostnaden är 3 100 kr/mån
Utropspriset per kvadratmeter är 12 900 kr/m²
Bostaden har 1802 sidvisningar på Booli
Bostaden har varit till salu i 49 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarnaBostadens säljhistorik
Försäljningar i närheten
Annons