Gå till innehåll
Lagfart

Pukslagaregatan 12

Villa · Västra Egna Hem · Trelleborg

Lagfart

4 325 000 kr
  • Boarea

    105 m²

  • Biarea

    66 m²

  • Rum

    3 rum

  • Tomtarea

    648 m²

  • Byggår

    1964

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 4 325 000 kr

  • Utropspriset var 4 295 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +30 000 kr (+0,7%)

  • Såld eller borttagen 2025-06-11

  • Lagfart utfärdades 2025-11-28

  • Slutpriset per kvadratmeter var 41 200 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-06-11:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 2 183 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 19 dagar