Gå till innehåll
Lagfart
Såld på förhand

Musseronstigen 3

Villa · Bålsta · Håbo

Lagfart

3 200 000 kr
  • Boarea

    86 m²

  • Biarea

    0 m²

  • Rum

    4 rum

  • Tomtarea

    160 m²

  • Byggår

    1974

  • Eldstad
  • Uteplats

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 3 200 000 kr

  • Utropspriset var 3 150 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +50 000 kr (+1,6%)

  • Såld eller borttagen 2026-02-25

  • Lagfart utfärdades 2026-03-27

  • Slutpriset per kvadratmeter var 37 200 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-02-25:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 4 622 kr/mån

  • Bostaden var snart till salu i 5 dagar