Gå till innehåll
Lagfart

Östra Infartsgatan 9

Villa · Rinnebäck · Kävlinge

Lagfart

4 370 000 kr
  • Boarea

    91 m²

  • Biarea

    91 m²

  • Rum

    4 rum

  • Tomtarea

    818 m²

  • Byggår

    1967

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 4 370 000 kr

  • Utropspriset var 4 295 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +75 000 kr (+1,7%)

  • Såld eller borttagen 2025-03-09

  • Lagfart utfärdades 2025-06-12

  • Slutpriset per kvadratmeter var 48 000 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-03-09:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 2 875 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 14 dagar