Gå till innehåll
Lagfart
Såld på förhand

Lundhagen 10

Villa · Enhörna · Södertälje

Lagfart

4 995 000 kr
  • Boarea

    125 m²

  • Biarea

    0 m²

  • Rum

    9 rum

  • Tomtarea

    2 304 m²

  • Byggår

    2019

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 4 995 000 kr

  • Utropspriset var 4 995 000 kr

  • Prisutvecklingen blev ±0 kr (+/-0%)

  • Såld eller borttagen 2026-01-20

  • Lagfart utfärdades 2026-04-17

  • Slutpriset per kvadratmeter var 40 000 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-01-20:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 5 740 kr/mån

  • Bostaden var snart till salu i 5 dagar