Gå till innehåll
Lagfart
Såld på förhand

Valborgsgatan 39

Parhus · Gamla Limhamn · Malmö

Lagfart

6 595 000 kr
  • Boarea

    70 m²

  • Biarea

    0 m²

  • Rum

    3 rum

  • Tomtarea

    183 m²

  • Byggår

    1901

  • Eldstad

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 6 595 000 kr

  • Utropspriset var 6 595 000 kr

  • Prisutvecklingen blev ±0 kr (+/-0%)

  • Såld eller borttagen 2025-10-31

  • Lagfart utfärdades 2026-02-06

  • Slutpriset per kvadratmeter var 94 200 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-10-31:

  • Det här parhuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 3 058 kr/mån

  • Bostaden var snart till salu i 20 dagar