Gå till innehåll
Bjurfors
Karta
  • 19
    maj

    19 maj18:15 – 18:35

  • 24
    maj

    24 maj11:00 – 11:40

Snart till salu

Bygärdesvägen 27

Villa · Hyllieby · Malmö

Utropspris

13 995 000 kr
  • Boarea

    292 m²

  • Biarea

    41 m²

  • Rum

    10 rum

  • Tomtarea

    870 m²

  • Byggår

    2006

  • Eldstad
  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 7 390 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 47 900 kr/m²

  • Bostaden har 6973 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit snart till salu i 3 dagar

 kr *

* Exklusive vinstskatt och försäljningsutgifter.
Hur mycket kan du låna hos SBAB?Ansök om lånelöfte hos SBAB!

Värdering av den här bostaden

Våra värderingar är statistiska och bygger på uppgifter om bostaden, prisutvecklingen och jämförbara försäljningar i området.