1 / 25
Klarinettvägen 5272
Fritidshus · Sandviken · SölvesborgUtropspris
3 150 000 kr
- Boarea
120 m²
- Biarea
20 m²
- Rum
5 rum
- Tomtarea
796 m²
- Byggår
1972
Det här fritidshuset är en äganderätt
Driftskostnaden är 3 311 kr/mån
Utropspriset per kvadratmeter är 26 300 kr/m²
Bostaden har 812 sidvisningar på Booli
Bostaden har varit till salu i 4 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarnaBostadens säljhistorik
Försäljningar i närheten
Annons