Gå till innehåll
Nordstrands Mäkleri
Karta
Till salu

Södra Bergsvägen 10

Fritidshus · Timraröns Södra Udde · Österåker

Utropspris

16 850 000 kr
  • Boarea

    117 m²

  • Rum

    5 rum

  • Tomtarea

    3 737 m²

  • Totalarea

    0,374 ha

  • Byggår

    2015

  • Balkong
  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 2 719 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 144 000 kr/m²

  • Bostaden har 692 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 20 dagar