Gå till innehåll
Stigbertils Mäklare i Båstad AB
Karta
  • 20
    maj

    20 maj16:00 – 17:00

  • 23
    maj

    23 maj10:00 – 11:00

Till salu

Holmgrens väg 4

Villa · Hemmeslövsstrand · Båstad

Utropspris

9 500 000 kr
  • Boarea

    160 m²

  • Biarea

    10 m²

  • Rum

    5 rum

  • Tomtarea

    991 m²

  • Byggår

    1983

  • Eldstad
  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 4 483 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 59 400 kr/m²

  • Bostaden har 369 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 2 dagar

 kr *

* Exklusive vinstskatt och försäljningsutgifter.
Hur mycket kan du låna hos SBAB?Ansök om lånelöfte hos SBAB!

Värdering av den här bostaden

Våra värderingar är statistiska och bygger på uppgifter om bostaden, prisutvecklingen och jämförbara försäljningar i området.