Gå till innehåll
Stigbertils Mäklare i Båstad AB
Karta
Snart till salu

Gimlevägen 84

Gård · Bjärehalvön · Båstad

Utropspris

6 500 000 kr
  • Boarea

    310 m²

  • Biarea

    55 m²

  • Rum

    8 rum

  • Tomtarea

    4 136 m²

  • Byggår

    1909

  • Eldstad
  • Den här gården är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 6 350 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 21 000 kr/m²

  • Bostaden har 0 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit snart till salu i 0 dagar