Gå till innehåll
Mäklarringen
Karta
Till salu

Långrevsvägen 8

Villa · Resarö · Vaxholm

Utropspris

9 750 000 kr
  • Boarea

    129 m²

  • Biarea

    38 m²

  • Rum

    5 rum

  • Tomtarea

    2 226 m²

  • Byggår

    1991

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 5 583 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 75 600 kr/m²

  • Bostaden har 1422 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 44 dagar

 kr *

* Exklusive vinstskatt och försäljningsutgifter.
Hur mycket kan du låna hos SBAB?Ansök om lånelöfte hos SBAB!