Gå till innehåll
Slutpris

Bergtallsgatan 1

Villa · Bergsätter · Motala

Slutpris

2 680 000 kr
  • Boarea

    120 m²

  • Rum

    5 rum

  • Tomtarea

    666 m²

  • Byggår

    1977

  • Eldstad

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 2 680 000 kr

  • Utropspriset var 2 495 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +185 000 kr (+7,4%)

  • Såld eller borttagen 2025-10-21

  • Slutpriset per kvadratmeter var 22 300 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-10-21:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 2 772 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 18 dagar