1 / 32
Regna Lövsätter 10
Fritidshus · Regna · FinspångUtropspris
1 695 000 kr
-100 000 kr (-5,6%)
- Boarea
111 m²
- Biarea
55 m²
- Rum
4 rum
- Tomtarea
4 782 m²
- Byggår
1936
Det här fritidshuset är en äganderätt
Driftskostnaden är 3 092 kr/mån
Utropspriset per kvadratmeter är 15 300 kr/m²
Bostaden har 2445 sidvisningar på Booli
Bostaden har varit till salu i 209 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarnaBostadens säljhistorik
Försäljningar i närheten
Annons