Gå till innehåll
Slutpris

Violstigen 3

Villa · Tyresö Strand · Tyresö

Slutpris

12 600 000 kr
  • Boarea

    164 m²

  • Rum

    5 rum

  • Tomtarea

    2 167 m²

  • Byggår

    1998

  • Eldstad

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 12 600 000 kr

  • Utropspriset var 11 795 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +805 000 kr (+6,8%)

  • Såld eller borttagen 2026-04-16

  • Slutpriset per kvadratmeter var 76 800 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-04-16:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 5 583 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 23 dagar