Gå till innehåll
Slutpris

Beckasinvägen 7

Villa · Eskilstuna kommun · Eskilstuna

Slutpris

4 000 000 kr
  • Boarea

    123 m²

  • Rum

    4 rum

  • Tomtarea

    1 123 m²

  • Byggår

    2004

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 4 000 000 kr

  • Såld eller borttagen 2025-09-03

  • Slutpriset per kvadratmeter var 32 500 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-09-03:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 3 289 kr/mån