Gå till innehåll
SkandiaMäklarna
Karta
Till salu

Brukskvarnsvägen 9

Fritidshus · Läppe · Vingåker

Utropspris

2 100 000 kr
  • Boarea

    105 m²

  • Biarea

    13 m²

  • Rum

    5 rum

  • Tomtarea

    2 319 m²

  • Byggår

    1972

  • Eldstad
  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Utropspriset per kvadratmeter är 20 000 kr/m²

  • Bostaden har 250 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 10 dagar