1 / 34
Frönäsvägen 129
Fritidshus · Mariefred · SträngnäsUtropspris
2 500 000 kr
- Boarea
99 m²
- Rum
5 rum
- Tomtarea
1 920 m²
- Byggår
1961
Det här fritidshuset är en äganderätt
Driftskostnaden är 2 497 kr/mån
Utropspriset per kvadratmeter är 25 300 kr/m²
Bostaden har 2696 sidvisningar på Booli
Bostaden har varit till salu i 37 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarnaBostadens säljhistorik
Försäljningar i närheten
Annons