Gå till innehåll
Notar
Till salu

Överforsvägen 24

Villa · Nynäshamn Ösmo · Nynäshamn

Utropspris

3 285 000 kr
-210 000 kr (-6%)
  • Boarea

    55 m²

  • Biarea

    42 m²

  • Rum

    3 rum

  • Tomtarea

    618 m²

  • Byggår

    1937

  • Eldstad
  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 4 429 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 59 700 kr/m²

  • Bostaden har 1109 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 653 dagar

 kr *

* Exklusive vinstskatt och försäljningsutgifter.
Hur mycket kan du låna hos SBAB?Ansök om lånelöfte hos SBAB!