Gå till innehåll
Lagfart

Segeltorpsgatan 7

Parhus · Djupadal · Malmö

Lagfart

7 195 000 kr
  • Boarea

    150 m²

  • Biarea

    0 m²

  • Rum

    6 rum

  • Tomtarea

    318 m²

  • Byggår

    1991

  • Eldstad
  • Uteplats

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 7 195 000 kr

  • Utropspriset var 7 195 000 kr

  • Prisutvecklingen blev ±0 kr (+/-0%)

  • Såld eller borttagen 2025-04-16

  • Lagfart utfärdades 2025-08-01

  • Slutpriset per kvadratmeter var 48 000 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-04-16:

  • Det här parhuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 3 399 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 9 dagar