Gå till innehåll
Lagfart

Smidts gata 35

Parhus · Skåne · Vellinge

Lagfart

5 400 000 kr
  • Boarea

    121 m²

  • Biarea

    0 m²

  • Rum

    5 rum

  • Tomtarea

    339 m²

  • Byggår

    1986

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 5 400 000 kr

  • Utropspriset var 5 195 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +205 000 kr (+3,9%)

  • Såld eller borttagen 2025-09-22

  • Lagfart utfärdades 2026-01-19

  • Slutpriset per kvadratmeter var 44 600 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-09-22:

  • Det här parhuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 4 292 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 3 dagar