Gå till innehåll
Husrum Fastighetsmäkleri
Karta
  • 24
    maj

    24 maj11:00 – 11:30

  • 27
    maj

    27 maj17:30 – 18:00

Till salu

Stenhagsvägen 4A

Villa · Hållsta · Eskilstuna

Utropspris

3 250 000 kr
-145 000 kr (-4,3%)
  • Boarea

    117 m²

  • Biarea

    80 m²

  • Rum

    6 rum

  • Tomtarea

    1 680 m²

  • Byggår

    1924

  • Eldstad
  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 3 016 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 27 800 kr/m²

  • Bostaden har 1208 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 245 dagar

 kr *

* Exklusive vinstskatt och försäljningsutgifter.
Hur mycket kan du låna hos SBAB?Ansök om lånelöfte hos SBAB!