Gå till innehåll
Sista bud

Tallåsstigen 20

Parhus · Oxelösund

Sista bud

1 500 000 kr
  • Boarea

    117 m²

  • Rum

    5 rum

  • Tomtarea

    172 m²

  • Byggår

    1978

  • Balkong

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Sista budet blev 1 500 000 kr

  • Utropspriset var 1 550 000 kr

  • Prisutvecklingen blev -50 000 kr (-3,2%)

  • Såld eller borttagen 2026-04-27

  • Slutpriset per kvadratmeter var 12 800 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-04-27:

  • Det här parhuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 1 610 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 27 dagar